II miejsce Marty Konieczko w XXVIII Edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Jenieckiej ” Nie traćmy pamięci”


Mamy to:-) Przesłuchania w grupie wiekowej 16-19 lat odbyły się we środę 14.04.21. Dziś o 13.00 Muzeum Jeńców Wojennych – organizator konkursu ogłosił wyniki: Marta zdobyła II miejsce.
Występ Marty znajdziecie tutaj:
Oficjalne ogłoszenie wyników pod linkiem:

Sukces naszych uczennic w Olimpiadzie Wiedzy i Wartości w Sporcie


Z wielką radością informujemy, że nasze uczennice Natalia Zacharz i Wiktoria Oleśniewicz pod opieką pana Marcina Olszewskiego zostały laureatkami tegorocznej ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie. Tegoroczna 7. edycja olimpiady odbyła się pod hasłem „Sportowiec jako wzór osobowy”. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przedstawić autorski projekt w jednej z czterech kategorii: film, esej, wywiad oraz prezentacja. Celem konkursu było między innymi propagowanie wartości w sporcie, ukazanie relacji pomiędzy wiarą i sportem oraz propagowanie wśród młodzieży idei sportu i aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu.

Laureatkom serdecznie gratulujemy! ❤❤

Olimpiada #7 – YouTube

Pierwszy absolwent Pomologii, który rozpoczął naukę w Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie


Są chwile, kiedy słowa nie wystarczają, żeby opisać uczucia i emocje, które czujemy 🥰  chwile, kiedy już na samą myśl o jakimś wydarzeniu rozweselają nam się oczy i pojawia szeroki uśmiech na twarzy 😀😀😀 Są też takie chwile, kiedy RADOŚĆ z czyjegoś sukcesu i DUMA idą w parze 🤗‼️ i to są najcudowniejsze momenty ❤️
BARTEK FRĄCZEK – dokładnie to czujemy, kiedy patrzymy jak krok po kroku spełniasz swoje marzenia! Wiemy dobrze ile pracy włożyłeś, żeby być w tym miejscu, w którym jesteś teraz 💪 masz wielkie serce do bycia Strażakiem – to Twoja pasja, a nas rozpiera duma, że jesteś pierwszym absolwentem Pomologii, który rozpoczął naukę w Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie.

Zwycięstwo naszych uczennic na II konkursie recytatorskim wierszy Agnieszki Osieckiej


9 pażdziernika w niemodlińskim Domu Kultury 3 uczennice naszej szkoły wystartowały w II konkursie recytatorskim wierszy Agnieszki Osieckiej. Marta Konieczko zajęła 2 miejsce, Adrianna Mikołajczyk – 3 miejsce. Gratulujemy dziewczyny?. Dziękujemy też Ani Maikhrovych za udział w konkursie.

Julia Lewandowska laureatką konkursu literackiego – Policja w walce z COVID -19


Konkurs literackim pn. Policja w walce z COVID-19 został zorganizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Opolu. Zadaniem było napisane pracy w dowolnym gatunku obrazującej działania policji w zakresie zwalczania COVID-19 oraz ujmującej przemyślenia i wrażenia uczniów w tym szczególnym czasie. Konkurs spotkał się z pozytywnym odzewem wśród uczniów klas policyjnych, którzy napisali i wysłali swoje prace na konkurs.

Miło nam poinformować, iż uczennica Julia Lewandowska zajęła II miejsce w konkursie. Wyróżniona została również praca należąca do Wiktorii Woźnej.

Gratulujemy Julce i Wiktorii! Dziewczyny udowadniają po raz kolejny, że w Pomologii łączy nas pasja!

Zwycięstwo Pomologii w półfinale wojewódzkim w halowej piłce nożnej dziewcząt “Licealiada 2020”


Dnia 7.02 odbył się półfinał wojewódzki w halowej piłce nożnej dziewcząt “Licealiada 2020”. Nasze dziewczęta zaprezentowały się bardzo dobrze wygrywając wszystkie mecze: ze Strzelcami Op. 6:1 z Ekonomikiem Opole 2:0 z Kietrzem 5:0. Dzięki wszystkim wygranym meczom nasze Piłkarki awansowały do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się w Nysie dnia 13.03.2020. Skład dziewcząt: Aleksandra Misiak, Aleksandra Sobkowicz, Iza Żak, Patrycja Górnik, Natalia Szabat, Natalia Zacharz, Julia Hertmanowicz, Pamela Drożdż, Anna Ziaja. Trener Justyna Babik.

 

 

 

Sukces Pomologii – drugie miejsce Kacpra Kłodzińskiego w Konkursie Wiedzy o Policji dla uczniów szkół ponadpodstawowych województwa opolskiego


Konkurs odbył się z okazji 100. Rocznicy powstania Policji Państwowej. Został zorganizowany 5 grudnia 2019 przez Komendę Miejską Policji w Opolu i Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Opolu.

Celem konkursu było kształtowanie właściwych postaw społecznych w środowisku szkolnym, przybliżenie etosu służby policyjnej, rozwijanie pasji i zainteresowań wśród młodzieży szkolnej, budowanie i kreowanie pozytywnych wzorów i autorytetów oraz promocja służby w Policji.

W konkursie wzięło udział wielu uczniów z różnych szkół ponadpodstawowych Opolszczyzny. Naszą szkołę reprezentowali: Dominika Sowiak i Kacper Kłodziński. Kacprowi udało się wywalczyć drugie miejsce. Gratulujemy! jesteśmy dumni z naszych uczniów!

http://www.opolska.policja.gov.pl/op/aktualnosci/17697,Znamy-juz-zwyciezce-konkursu-wiedzy-o-Policji.html