News

SZANOWNI MIESZKAŃCY INTERNATU!!!

Informujemy, że podania do internatu na rok 2023/2024  wraz z kryteriami można składać do dnia 16.06.2023!!! Po tym terminie podania nie będą rozpatrywane.

Dzień Otwarty Pomologii Prószków

Zajęcia na strzelnicy, pokaz pierwszej pomocy, zajęcia z policjantami to tylko niektóre z atrakcji, które czekały na gości podczas Dnia Otwartego na Pomologii. Co działo się jeszcze w tym dniu zobaczycie w fotorelacji.

Informacja odnośnie funkcjonowania internatu.

Drodzy mieszkańcy internatu przeczytajcie uważnie!!! * w dniu 26.02.2022 (niedziela) internat jest czynny od godz.17.00. BEZPIECZNYCH FERII MIŚKI 🙂 ŻYCZĄ: Pani Monika i Pani Ania oraz wszyscy wychowawcy i pracownicy internatu.

Maria Konopnicka w internacie? Czemu nie…

Rok 2022 upłynął pod patronatem wybitnych kobiet. Posłowie podjęli decyzję, że rok 2022 był rokiem Marii Konopnickiej, Wandy Rutkiewicz oraz Marii Grzegorzewskiej. W naszym internacie odbyły się zajęcia o Wandzie Rutkiewicz jako pierwszej osobie z Polski, która stanęła na szczycie Mont Everest oraz Marii Grzegorzewskiej wybitnej polskiej pedagog, twórczyni pedagogiki specjalnej w Polsce. W dniu 23.01.2023 podsumowaliśmy ROK KOBIET i wystawiliśmy spektakl o życiu Marii Konopnickiej. Dziękujemy  naszym wspaniałym aktorom, którzy brali udział w przedstawieniu, jesteście najlepsi!!!

Informacja odnośnie funkcjonowania internatu.

Drodzy mieszkańcy internatu przeczytajcie uważnie!!! * w dniu 22.12.2022 (czwartek) internat jest czynny do godz.18.00 * PÓŹNIEJ INTERNAT ZAMYKAMY * otwieramy 02.01.2023 (poniedziałek) od godz. 6.00 (w tym dniu nie ma śniadania) * w dniu 05.01.2023 (czwartek) internat jest czynny do godz. 18.00 (w tym dniu nie będzie kolacji) * otwieramy 08.01.2023 (niedziela) od godz. 17.00 WESOŁYCH ŚWIĄT MIŚKI ŻYCZĄ: Pani Monika i Pani Ania oraz wszyscy wychowawcy i pracownicy internatu.

Udział w kiermaszu bożonarodzeniowym

4 grudnia w Prószkowie uczniowie brali udział w Kiermaszu Bożonarodzeniowym. Wychowankowie prowadzili stoisko ozdobami wykonamymi przez mieszkańców internatu. Były to drewniane świeczniki, choinki z szyszek czy patyków, zawieszki na choinkę, haftowane kartki, stroiki czy zdobione słoiki. Dochód  ze sprzedaży będzie przekazany na Radę internatu.

Dzień Dziecka w naszym internacie

01 CZEWRWCA to najbardziej uśmiechnięte święto 😍 Z okazji Dnia Dziecka w internacie odbyło się oficjalne otwarcie kawiarenki, boiska do siatki plażowej, szukanie słodyczy.  Odbyły się konkursy sprawnościowe, zabawy, ognisko, wspólne śpiewanie i balowanie. Nikt nie był przegranym, bo wspólna zabawa to najlepsza nagroda. Oficjalne otwarcie kawiarenki w Internacie 😆 ⬇️ Otwarcie nowej kawiarenki w naszym Internacie z okazji Dnia Dziecka #shorts - YouTube

Skip to content