Pracownicy


  • Babik Justyna – wychowanie fizyczne
  • Benedyk Grzegorz – zajęcia sportowe (piłka nożna), wychowanie fizyczne
  • Berbelicki Adam – zajęcia sportowe (piłka nożna), edukacja sędziów i trenerów piłki nożnej
  • Biniecka-Komko Katarzyna – język angielski
  • Blasczyk Dorota – język niemiecki
  • Borek Magdalena – wychowawca w internacie
  • Budzińska Joanna – język polski
  • Chmielewska Maria – wychowawca w internacie
  • Czapiewska Aleksandra – wychowawca w internacie
  • Czyczyło-Izbińska Bożena – pedagog
  • Dobranowska Beata – fizyka
  • Domicz Magdalena – wychowawca w internacie
  • Dynak Krzysztof – wychowawca w internacie
  • Fabisiak Tadeusz – wychowanie fizyczne
  • Filipowska Joanna – geografia, historia
  • Gil-Nowak Magdalena – wychowawca w internacie
  • Głowala Jolanta – biblioteka, wychowawca w internacie
  • Jagiełło Agnieszka – chemia, biologia
  • Jasiński Rafał – informatyka
  • Klatt Karolina – wychowawca w internacie
  • Kalbron Aleksander – zajęcia sportowe (piłka nożna)
  • Kmieć Ewa – matematyka
  • Koch Anna – wychowawca w internacie
  • Kondrak Magdalena – język angielski
  • Kuligowski Sławomir – wychowawca w internacie
  • Kupka Vira – język angielski
  • Kutyła Grzegorz – zajęcia sportowe (piłka nożna)
  • Lemek Adrianna – wychowawca w internacie
  • Łotecka-Steczek Katarzyna – wychowanie fizyczne
  • Malewicz Magdalena – wicedyrektor, język polski, etyka
  • Mirek Magdalena – psycholog
  • Musiał Urszula – wychowawca w internacie
  • Muszyński Sławomir – wychowawca w internacie
  • Nikiel-Faber Anita – podstawy przedsiębiorczości, wiedza o społeczeństwie, doradztwo zawodowe
  • Olszewski Marcin – religia, filozofia
  • Perucka Dorota – wychowawca w internacie
  • Pietras Katarzyna – język angielski
  • Popławski Tomasz – matematyka
  • Praszel Mirosław – historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie
  • Radyjowski Maciej – zajęcia sportowe (piłka nożna)
  • Rogowicz Dariusz – bezpieczeństwo narodowe, musztra i sztuka przetrwania, EDB, zajęcia sportowe (sztafeta pożarnicza)
  • Skrok Leszek – wychowawca w internacie
  • Slemp Anna – wychowawca w internacie
  • Sobków Dariusz – dyrektor szkoły
  • Stec Mateusz – zajęcia sportowe (piłka nożna)
  • Stępak-Poliwka Monika – kierownik internatu
  • Szymański Marcin – wychowawca w internacie
  • Śmieszkowicz Marcin – zajęcia sportowe (piłka nożna)
  • Świerc Irena – język niemiecki
  • Tarabasz Alina – biologia
  • Zgoda Wiktoria – wychowawca w internacie

Dyrektor przyjmuje interesantów po uprzednim umówieniu się w każdy czwartek w godz. 9:00 – 12:00.
W sprawach pilnych w innym dogodnym terminie (umówienie się przez sekretariat szkoły).

 

 

Dariusz Sobków – dyrektor

Magdalena Malewicz – wicedyrektor

Bożena Czyczyło-Izbińska

PEDAGOG SZKOLNY

Magdalena Mirek

PSYCHOLOG SZKOLNY

  • poniedziałek: 12:00 – 17:00
  • środa: 8:00 – 14:00
  • czwartek: 8:00 – 15:00
  • piątek: 11:00 – 15:00
  • poniedziałek: 8:00 – 13:00
  • wtorek: 12:30 – 14:30
  • piątek: 10:00 – 14:00

POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA

Drodzy Rodzice i Uczniowie,
informujemy, że w sprawach pomocy psychologiczno-pedagogicznej można kontaktować się z wychowawcami, pedagogiem i psychologiem drogą e-mail przez e-dziennik.

  • mgr Ilona Hudaszek – główna księgowa
  • mgr inż. Marek Zgoda – kierownik gospodarczy
  • mgr Agnieszka Kędzia – starszy specjalista
  • mgr Wiktoria Zgoda – starszy specjalista (sekretariat)
  • mgr Agnieszka Jagiełło – starszy specjalista (kadry)
  • mgr Aleksandra Peksa – starszy księgowy (płace)
  • mgr Marcin Śmieszkowicz – menedżer sportu
  • mgr Patrycja Kowalik – specjalista odnowy biologicznej
  • Mariusz Czaplicki – informatyk
  • Tomasz Koza – konserwator
  • Norbert Bryla – konserwator
  • Marek Ledwig – rzemieślnik
  • Marek Szmolke – rzemieślnik
  • Dorota Okoń – magazynier
  • Krystyna Gąska – kucharka
  • Beata Wojtaszek – kucharka
  • Anna Styrnol – kucharka
  • Weronika Zylla – kucharka
  • Edyta Kochan – pomoc kuchenna
  • Iwona Pach – pomoc kuchenna
  • Alfreda Woźna – pomoc kuchenna
  • Iwona Jurkiewicz – pracownik obsługi
  • Gabriela Orlik – pracownik obsługi
  • Beata Heuer – pracownik obsługi
  • Maria Surowaniec – pracownik obsługi
  • Krystyna Szmolke – pracownik obsługi
  • Barbara Wenzel – pracownik obsługi
  • Ivanna Melnyk – referent

Marcin Śmieszkowicz

 

Marcin Śmieszkowicz – menadżer sportu

E-mail: msmieszkowicz@eszkola.pomologia.pl

 

 

Wykształcenie:

  • magister wychowania fizycznego
  • studia podyplomowe z gimnastyki korekcyjno kompensacyjnej
  • studia podyplomowe z fizykoterapii z elementami masażu

Uprawnienia/ kwalifikacje trenerskie:

  • trener UEFA B

Przebieg kariery trenerskiej ( osiągnięcia/sukcesy):

  • trener grup młodzieżowych w klubie OKS Odra Opole
  • trener w Akademii Młodych Orłów
  • asystent trenera w kadrze wojewódzkiej OZPN 2003
  • trener w Wojewódzkim Ośrodku Szkolenia Sportowego Młodzieży w Prószkowie
  • Menedżer Sportu w Wojewódzkim Ośrodku Szkolenia Młodzieży w Prószkowie przy Zespole Szkół im. J. Warszewicza w Prószkowie

Prowadzony obecnie Klub:

  • trener Juniorów Młodszych PLUKS Pomologii Prószków
  • Akademia Młodych Orłów Opole

Zainteresowania:

  • sport
  • motoryzacja
  • podróże