Jest nam niezmiernie miło poinformować, że rozpoczęliśmy kolejną edycję Młodzieżowej Politechniki Opolskiej! Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie, który już od kilku lat cieszy się dużym zainteresowaniem.
MPO to projekt skierowany do młodzieży w wieku od 15 do 18 lat, urodzonych w latach 2005-2008.
Rekrutacja elektroniczna (poprzez Internetową Rekrutację Kandydatów – IRK) trwa od 15 do 27 września 2023 roku.

Zajęcia, w formie wykładów z elementami praktycznymi odbywać się będą raz w miesiącu, w soboty, w wymiarze do 90 minut, od października 2023 do kwietnia 2024, z przerwą od zajęć w styczniu 2024 roku.
Każde spotkanie to prezentacja innego wydziału. Przygotowaliśmy szeroki wachlarz wykładów. W tej edycji młodzież ponownie będzie miała możliwość wyboru najbardziej interesujących zagadnień w ramach propozycji z każdego wydziału. Koszt zajęć to 150 zł od uczestnika.

Po więcej informacji zapraszam na nową stronę: Aktualności – Młodzieżowa Politechnika Opolska oraz koniecznie do regulaminu: Regulamin – Młodzieżowa Politechnika Opolska.

W imieniu organizatorów, Serdecznie zapraszam ! Naprawdę warto!

Jednocześnie informujemy, że w ramach projektu Twoja Politechnika Opolska: mamy propozycje, dla wszystkich grup wiekowych: Dziecięca Politechnika Opolska dla uczestników w wieku od 9 do 14 lat:, a dla osób 45+ kolejny już raz organizujemy zajęcia w ramach Akademii Młodych Serc.
Informacje o wszystkich programach na stronie www.twoja.po.edu.pl

Pozwalam sobie załączyć ulotki dotyczące projektów DPO i MPO.

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji.
Z wyrazami szacunku
Koordynator Młodzieżowej Politechniki Opolskiej
mgr Małgorzata Baldysz
Politechnika Opolska
ul. Prószkowska 76
45-758 Opole
mpo@po.edu.pl
Tel.: 77 4498129

Skip to content