Zastępstwa


Zastępstwa

Okres: 25.03.2019 (Pn) – 26.03.2019 (Wt)

Dzień: 25.03.2019 (Pn)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Blasczyk Dorota 2LSt Chemia 30 Jagiełło Agnieszka
3 Blasczyk Dorota 2LS Język niemiecki 4 Okienko dla uczniów
4 Blasczyk Dorota 1PSt|Ng2 Język niemiecki 20 Świerc Irena
5 Blasczyk Dorota 1LS|Ng2 Język niemiecki 20 Świerc Irena
6 Blasczyk Dorota 3LPb Język niemiecki 4 Okienko dla uczniów
1 Kutyła Grzegorz 3G|Gr2 Zajęcia sportowe – piłka nożna b2 Radyjowski Maciej
2 Kutyła Grzegorz 3G|Gr2 Zajęcia sportowe – piłka nożna b2 Radyjowski Maciej
3 Kutyła Grzegorz 3G|Gr2 Zajęcia sportowe – piłka nożna b2 Radyjowski Maciej
2 Popławski Tomasz 2LPa|Mat Matematyka 7 Uczniowie przychodzą później
2 Popławski Tomasz 2LPb|Mat Matematyka 7 Okienko dla uczniów
4 Popławski Tomasz 1LPa Język angielski 9 Pietras Katarzyna
10 Staniec Ewa 1LPa|UA Język polski dla Ukraińców @ Szymański Marcin
10 Staniec Ewa 1LS|UA Język polski dla Ukraińców @ Szymański Marcin
10 Staniec Ewa 1PSt|UA Język polski dla Ukraińców @ Szymański Marcin
11 Staniec Ewa 1LPa|UA Język polski dla Ukraińców @ Szymański Marcin
11 Staniec Ewa 1LS|UA Język polski dla Ukraińców @ Szymański Marcin
11 Staniec Ewa 1PSt|UA Język polski dla Ukraińców @ Szymański Marcin
1 Tarabasz Alina 2LS|Bio Biologia 30 Uczniowie przychodzą później
2 Tarabasz Alina 2LS|Bio Biologia 30 Okienko dla uczniów
3 Tarabasz Alina 2LPa|Bio Biologia 30 Okienko dla uczniów
3 Tarabasz Alina 2LPb|Bio Biologia 30 Okienko dla uczniów
Dzień: 26.03.2019 (Wt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Blasczyk Dorota 1PSt|Ng2 Język niemiecki 20 Świerc Irena
2 Blasczyk Dorota 1PSt|Ng2 Język niemiecki 20 Świerc Irena
3 Blasczyk Dorota 2LPa|Ng1 Język niemiecki 4 Świerc Irena
4 Blasczyk Dorota 2LSt Zajęcia z wychowawcą 4 Kmieć Ewa
6 Blasczyk Dorota 2LPb|Ng1 Język niemiecki 20 Lisoń Maria
7 Blasczyk Dorota 2LPb|Ng1 Język niemiecki 20 Lisoń Maria
1 Kutyła Grzegorz 3G|Gr2 Zajęcia sportowe – piłka nożna b2 Radyjowski Maciej
2 Kutyła Grzegorz 3G|Gr2 Zajęcia sportowe – piłka nożna b2 Radyjowski Maciej
10 Staniec Ewa 1LS Wiedza o kulturze 17 Malewicz Magdalena